Археологија

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јунски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 23. до 28.05. 2022.
  • уплата најкасније до: 26.05. 2022. / 50%/
  • провера услова и приговори: 30.05. 2022.
  • испити: од 02. до 11.06. 2022.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
09.06. у 11:00 410

Хералдика
09.06. у 11:00 410

Увод у студије археологије (по програму из 2006.)
10.06. у 11:00 412

Археологија и социјална антропологија - историја идеја
10.06. у 11:00 412

Археологија између природе и културе (упис оцена)
10.06. у 12:00 кабинет 472

Социјална антропологија за археологе
09.06. у 11:00 410

Археологија животне средине-др Марко Порчић
06.06. у 15:00  410 410

Научни метод у археологији са основама статистике
10.06. у 18:00 106

Сви изборни предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Вуковић
06.06. у 13:00 410

Археозоологија
06.06. у 11:00 410

Биоархеологија
08.06. у 12:00  104 106

Физичка антропологија
02.06. у 14:00 104

Сви предмети код др Ненада Тасића
09.06. у 11:00 двориште Капетан Мишиног здања

Археологија Америчког југозапада
07.06. у 11:00 410

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
07.06. у 13:00 кабинет 465

Археолошки практикум (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
07.06. у 13:00 кабинет 465

Сви предмети код др Јасне Вуковић (ИСПИТ)
07.06. у 12:00 кабинет 465

Археологија и јавност (упис оцена)
09.06. у 11:00 кабинет 468

Археологија палеолита и мезолита
09.06. у 09:00 410

Остали предмети код др Душана Михаиловића
09.06. у 10:00 кабинет 467

Археологија неолита
10.06. у 11:00 410

Сви изборни предмети код др Бобана Трипковића
10.06. у 12:00 кабинет 466

Гвоздено доба на Балкану
07.06. у 14:00 410

Сви остали предмети код др Марије Љуштине
07.06. у 15:30 410

Основе класичне археологије Грчке
03.06. у 16:00 410

Сви изборни предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
03.06. у 15:00 кабинет 472

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
09.06. у 13:00 410

Сви предмети код др Перице Шпехара
02.06. у 09:00 412

Сви предмети код др Дејана Радичевића
06.06. у 09:00 410

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
02.06. у 12:00 104

Материјална култура и промене у друштву династичког Египта
06.06. у 13:00 410

Сви остали предмети код др Милене Гошић
06.06. у 17:00 410
↑↑↑