Археологија

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јунски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 20. до 26.05. 2024.
  • уплата најкасније до: 23.05. 2024. / школарина 50%/
  • провера услова и приговори: 27. и 28.05.2024.
  • испити: од 03. до 12.06. 2024.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
10.06. у 12:00 410

Хералдика
10.06. у 12:00 410

Увод у студије археологије
11.06. у 12:00 410

Археологија и социјална антропологија - историја идеја
11.06. у 12:00 410

Археологија између природе и културе
10.06. у 14:00 кабинет 471

Социјална антропологија за археологе
10.06. у 12:00 410

Археологија животне средине-др Марко Порчић
10.06. у 13:00 106

Научни метод у археологији са основама статистике
12.06. у 13:00 106

Археозоологија
05.06. у 09:00 410

Археозоологија I
05.06. у 09:00 410

Сви изборни предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Вуковић
05.06. у 10:00 410

Академске вештине
10.06. у 14:00 кабинет 471

Физичка антропологија
10.06. у 12:00 410

Биоархеологија
11.06. у 13:00 106

Сви предмети код др Ненада Тасића
12.06. у 12:00 410

Археологија Америчког југозапада
07.06. у 12:00 410

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
07.06. у 14:00 кабинет 465

Археолошки практикум (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
07.06. у 14:00 кабинет 465

Сви остали предмети код др Јасне Вуковић
07.06. у 13:00 кабинет 465

Археологија и јавност (упис оцена)
12.06. у 12:00 кабинет 468

Рана праисторија и еволуција човека 1
07.06. у 10:00 410

Рана праисторија и еволуција човека 2
07.06. у 10:00 410

Етноархеологија
07.06. у 10:00 410

Остали предмети код др Душана Михаиловића
07.06. у 11:00 кабинет 467

Археологија неолита
06.06. у 10:00 410

Неолит на централном Балкану
06.06. у 10:00 410

Сви изборни предмети код др Бобана Трипковића
06.06. у 12:00 кабинет 466

Гвоздено доба на Балкану
04.06. у 10:00 410

Сви остали предмети код др Марије Љуштине и др Теодоре Радишић
04.06. у 12:00 410

Основе класичне археологије Грчке
05.06. у 11:00 410

Сви изборни предмети код др Сташе Бабић
11.06. у 12:00 кабинет 468

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
08.06. у 13:00 410

Сви предмети код др Перице Шпехара
03.06. у 09:30 412

Сви предмети код др Дејана Радичевића
10.06. у 09:30 410

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
03.06. у 12:00 410

Египат: увод у археологију династичког периода
05.06. у 13:00 410

Сви остали предмети код др Милене Гошић Арама
05.06. у 14:00 410
↑↑↑