Нови циклус пријема чланова у ЦЗРКФФ-а

Драге колегинице и колеге,

Центар за развој каријере прима нове чланове у маркетинг, едукативном и каријерном сектору. При пријави бираш примарни и секундарни сектор чији би члан желео да будеш. Ми ћемо током селекције видети који ти од ова два сектора највише лежи.
Позивамо студенте свих смерова основних студија Филозофског факултета да стекну нова знања и вештине које могу применити у пракси у забавном и безбедном окружењу својих колега. Праксом у Центру се такође добијају додатни ЕСПБ бодови као додатак дипломи на крају студирања!

Рок за пријаву је 16. Октобар 2022.
Линк за пријаву: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvHBKCaVsJR4ZLQMkXN1Atzfqoqn8x-CjxaQscW8XdfO-swg/viewform

Детаљније о секторима и условима праксе можеш прочитати на нашем инстаграму @czrkff, као и на сајту czrkff.rs. За сва остала питања можеш нам послати мејл на filozofski.fakultet.czrk@gmail.com

Чекамо те на интервјуу и желимо ти пуно среће!
Тим Центра за развој каријере.