Нов

ОТВОРЕНА ВРАТА на Филозофском факултету – петак 9. и субота 10. децембар од 11 до 16 часова

Драге будуће колегинице и колеге,

Позивамо вас на зимско издање Отворених врата на Филозофском факултету у Београду у петак 9. и суботу 10. децембра!

Чекамо вас на бројним штандовима где ћете у опуштеној атмосфери моћи да сазнате све о нашим студијским програмима, пријемном испиту, студентским удружењима и активностима на филозофији, социологији, класичним наукама, археологији, психологији, историји, андрагогији, педагогији, историји уметности и етнологији и антропологији. Поред одељенских удружења студената упознаћете и Студентски парламент Фф, Центар за развој каријере Фф, Спортско удружење Фф и иницијативу Зелени Филозофски.

Предлажемо вам да се придружите организованим обиласцима факултета у 12, 13, 14 или 15 часова, а пре и после шетњи планирајте да проведете довољно времена у причи са студентима, сарадницима и професорима, како бисте на најбољи могући начин донели одлуку о наставку школовања : )

Видимо се на Филозофском!