Извештаји комисија

7.10.2019.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Кооперативна настава и академск асаморегулаторна ефикасност ученика као предиктори школског успеха “ кандидата Горана Пљакића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за педагогију и андрагогију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Развијање дигиталне писмености у основној школи “ кандидата Мирјане Сенић Ружић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за педагогију и андрагогију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Интeркултурaлнa oсeтљивoст и увeрeњa нaстaвникa o културним рaзликaмa у шкoлскoм кoнтeксту “ кандидата Бојане Димитријевић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за психологију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Друштвени простори и праксе: студија свакодневних пракси кроз просторе становања у Земуну“ кандидата Стефана Јанковића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за историју Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Противчињеничке вероватноће“ кандидата Ненада Филиповића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за филоѕофију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Спорт у служби социјализма: Југословенско искуство (1945-1953)“ кандидата Николе Мијатова и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за историју Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Музика између филозофије и науке: применљивост резултата научних истраживања у филозофији музике “ кандидата Сање Срећковић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за филоѕофију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Конверзациони и инференцијални контекстуализам “ кандидата Јелене Павличић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за филоѕофију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

3.10.2019.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Србија и Русија 1913–1918. “ кандидата Мирослава Радивојевића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за историју Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

02.10.2019.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Екуменизам у социолошкој перспективи: Друштвенохисторијски хоризонт, теоријско уоквирење и (интер)конфесионални изазови “ кандидата Дражена Павлице и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за социологију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9