Вести ЦОН-а

Поштоване колегинице и колеге, полазници програма образовања током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе" и студенти мастер програма "Образовања наставника предметне наставе", позивамо Вас на први сусрет који ће се одржати у уторак 17.10. са почетком у 17:30ч у учионици Центра за образовање наставника (стара зграда, међуспрат првог и другог спрата). Добродошли!

Први сусрет на изборном предмету Праћење и оцењивање у настави за студенте мастер студија историје, филозофије, социологије, историје уметности и класичних наука биће одржан у уторак 17.10. у 9.45ч у учионици ЦОН-а. На овом часу биће представљен програм предмета и разговараћемо о начину рада на предмету.

Студенти који су изабрали предмет треба да се прикључе google учионици путем линка: https://classroom.google.com/c/NjMxMTE2NTY2MjI1?cjc=magpywl или тако што ће унети код: magpywl када се придужују google учионици. Преко Гугл учионице ће добијати даље информације о настави на предмету.

Центар за образовање наставника Филозофског факултета продужио је рок за јављање на други Јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе". У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист који је потребно предати приликом подношења докумената. Пријаве се подносе до 16.10.2023. године.

Уводни час на предмету Психологија за наставнике ће се одржати 11. октобра у периоду од 13:15 до 14:45 часова. Уводни час ће бити посвећен упознавању са Центром за образовање наставника, наставницима који су ангажовани у њему, као и са предметом Психологија за наставнике.

Настава на предмету ће се, почевши од 18. октобра, одржавати уживо у учионици Центра за образовање наставника (стара зграда, између првог и другог спрата) у два термина - среда од 13:15 до 16:30, и четвртак од 09:45 до 13:00. Да бисте се определили за термин, потребно је да до 21.10. попуните упитник, који је доступан на следећем линку: https://forms.gle/geyZ6uWYyL1CMaR89 Информације о реализацији наставе, као и материјали за учење ће бити доступни на Гугл учионици предмета. Гугл учионици предмета се можете придружити, кликом на следећи линк: https://classroom.google.com/c/NjI3NDI3MjI3NjEz?cjc=zyckk24

Уводни сусрет на предметима Психологија деце са потребом за додатном подршком и Васпитнообразовни рад са децом која имају потребу за додатном подршком ће се одржати 11. октобра са почетком у 16:45 у учионици Центра за образовање наставника.

Сеп

Центар за образовање наставника Филозофског факултета расписује други Јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе". У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист који је потребно предати приликом подношења докумената. Пријаве се подносе до 12.10.2023. године, до 12ч.

Сеп

Пријемни испит за упис на мастер програм за образовање наставника биће одржан 5.10. od 11.30ч. у учионици Центра за образовање наставника (стара зграда Филозофског факултета, између I и II спрата).

ОБАВЕШТЕЊЕ

О УПИСУ СТУДЕНАТА НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ У АКАДЕМСКОЈ 2023/2024. ГОДИНИ

Мастер академске студије трају једну академску годину (2 семестра) и имају обим од 60 ЕСПБ.

Детаљније информације на следећем линку:

Јун

На јавни позив за упис на програм образовања током читавог живота „Образовање наставника предметне наставе“ у јунском року пријавила су се три кандидата. На основу приложене документације Комисија за упис је проценила да кандидати задовољавају услове за упис на програм. У прилогу се налази Прелиминарна листа са бројем признатих ЕСПБ наставничког образовања. Термин за жалбе на прелиминарну листу је 28.06.2023. путем електронске поште cppmo@f.bg.ac.rs.

Јун

Центар за образовање наставника Филозофског факултета расписује јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе". У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист који је потребно предати приликом подношења докумената. Пријаве се подносе у периоду од 01.06. до 22.06.2023.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8