Феб

Позив на VIII конференцију студената археологије

Клуб студената археологије враћа на сцену студентске конференције, те стога имамо задовољство да вас позовемо на VIII конференцију студената археологије! Како је циљ наших конференција да у пријатељском студентском окружењу радимо на ширењу знања и вежбању јавног наступа, да се дружимо и упознајемо, позивамо вас да нам се придружите 27. фебруара од 18 часова. Очекује нас мало тематско вече где ћемо имати прилику да чујемо три теме које покривају различите аспекте културе старог Египта.

Након излагања, оставили смо време за дружење и динамичну дискусију у просторијама Клуба студената Филозофског факултета, испод Платоа - улаз из Васине, стога нас изненадите својим присуством и подршком, па да у што већем броју прославимо нову сезону Конференција и почетак семестра!

Детаљнији подаци о излагањима се налазе у прилогу.
Видимо се 27.02. од 18h у Клубу студената!