Дец

Округли сто посвећен пројекту Човек и друштво у време кризе - позив Института за социолошка истраживања

Институт за социолошка истраживања Вас позива да присуствујете Округлом столу посвећеном пројекту Човек и друштво у време кризе, који ће се одржати у петак 23.12. у 17:00, у свечаној сали Филозофског факултета "Драгослав Срејовић" (108, први спрат).

У оквиру научноистраживачког пројекта Човек и друштво у време кризе, који је финансиран из средстава Филозофског факултета, чланови и чланице Института за социолошка истраживања били су део пет тимова којима су руководили Огњен Радоњић, Слађана Драгишић Лабаш, Мина Петровић, Ивана Спасић и Владимир Вулетић.

На Округлом столу учествоваће: Милан Станчић - продекан за науку, Исидора Јарић, Милана Љубичић, Милена Токовић, Тамара Петровић Трифуновић и Стефан Јанковић.