Није Филозофски ћутати, 37. трибина ИЗБОРИ СЕ!, 25.3.2022. у 19:00 часова, Амфитеатар Филозофског факултета

Тридесет седма трибина у оквиру циклуса Није Филозофски ћутати одржаће се на Филозофском факултету Универзитета у Београду 25.3.2022. године од 19:00 часова.

ИЗБОРИ СЕ!

Ми смо ти који одлучују! Моћ је у рукама грађана који бирају власт! Свако од нас има привилегију, обавезу и одговорност да бира правац којим иде наша земља. Здравство, школство, загађење, путеви и железнице су политичка питања и дужни смо да на њих утичемо. Сваки глас је важан! Избори се!

Говоре: Зоран Кесић (24 минута са Зораном Кесићем), Даница Поповић (професорка Економског факултета Универзитета у Београду), Јанко Баљак (редитељ и професор Факултета драмских уметности), Весна Ракић Водинелић (професорка права у пензији), Горан Марковић (редитељ и професор емеритус Факултета драмских уметности), Дубравка Стојановић (професорка Филозофског факултета Универзитета у Београду, модераторка)

Одржавањем циклуса трибина Није Филозофски ћутати - на којима наставници и сарадници Факултета са својим гостима из других високошколских установа, уметницима, научницима и јавним личностима расправљају о најактуелнијим друштвеним, културним и политичким темама - Филозофски пружа отворену подршку слободи говора у Србији и придружује се грађанским настојањима за успостављањем демократског друштва.