Феб

Обавештење за студенте који су били позитивни на вирус КОВИД-19 у јануарском или фебруарском испитном року - додатно полагање испита у последњој недељи марта.

Обавештавају се студенти који су били позитивни на КОВИД-19 у току јануарског или фебруарског испитног рока да могу да предају Молбу Студентском паралменту за додатно полагање испита. Испити ће бити организовани у последњој недељи марта (28-31. марта). Молбе се предају у периоду од 1. до 4. марта од 10h до 14h у учионици 601. Уз Молбу треба приложити индекс, медицинску документацију, као и податке о студенту: име, презиме и називе испита који желе да полажу.

Моле се студенти да контактирају секретаре одељења у вези са терминима испита за које су поднели молбе.