2021
Информације о настави на изборним предметима које организује ЦОН за студенте мастер студија

Настава на предмету МЕТОДИКА ПРАЋЕЊА И ОЦЕЊИВАЊА У НАСТАВИ одржаваће се у on line формату, посредством Zoom платформе и Google учионице.Први час ће бити одржан у четвртак, 28. 10. од 13:15 и можете му приступити помоћу линка:

Link za pristup

Meeting ID: 839 4625 4227

На овом часу биће представљен програм предмета и договорени термини наредних сусрета, те Вас позивамо да се прикључите сусрету уколико имате намеру да изаберете овај предмет, или да се информишете о њему како бисте одлучили да ли да га изаберете.

Комуникација у вези са предметом, опис активности, литература и начин предаје предиспитних задатака одвијаће се преко Google учионице, којој можете приступити преко линка:

Позивамо студенте који изаберу овај предмет да се пријаве на Google учионицу предмета.

У термину овог сусрета, студенти ће добити основне информације и о настави предмета МЕТОДЕ И ТЕХНИКЕ НАСТАВНОГ РАДА.