Предаја докумената на конкурс за студентски дом, кредит и стипендију

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Предаја докумената на конкурс за студентски дом, кредит и стипендију oбављаће се током месеца октобра, Студентска служба, шалтер бр. 2 и канцеларија бр.1 од 12 до 14 h.

Пријаву за дом можете скинути са сајта Факултета ( у прилогу вести).
Сва потребна документација за конкурс за дом подразумева попуњену наведену пријаву за дом и уверење о приходима по члану домаћинства - тај документ мора бити оверен у матичној општини.
Пре предаје докумената проверити да ли су сви положени испити унети у е-индекс, израчунати прецизно просечну оцену и број ЕСПБ током година студирања. Исто важи и за оне који конкуришу за студентски кредит или стипендију.

Студенти који конкуришу за кредит, а имају пренете испите, на посебном листу нека напишу колико испита преносе и који су то испити. Студенти мастер и докторских студија не могу конкурисати за кредит. Могу конкурисати за стипендију. Детаљније информације погледати на сајту банке (http://studenti.unicreditbank.rs).

Потребна документа за конкурс за студентске кредите и стипендије налази се на Конкурсу истакнутом на стаклу канцеларије бр. 1 у приземљу. Брошура за конкурс се купује у Просветном прегледу, Дечанска 6 - преко пута Дома омладине. Бруцоши, поред конкурсне документације прилажу и неоверену копију сведочанства из четврте године средње школе.

Студенти који су већ примали кредит или стипендију у шк. 2020/21 години узимају образац 1а у Студентској служби Факултета-шалтер бр.2 и канцеларија бр.1, а обрасце за месечни приход (обрасци бр. 3 и 4, могу преузети са сајта банке http://studenti.unicreditbank.rs

Моле се студенти да сву потребну документацију прибаве и предају у Студентској служби на време, а одмах по упису у одговарајућу годину студирања, како би се избегла велика гужва. Из истих разлога, било би добро да бруцоши који конкуришу за кредит предају документацију у првој половини месеца октобра.