Јан

Информација о завршетку јесење евалуације наставе - 09.01.2024. - 23.59ч.

Евалуација се затвара 9. јануара у поноћ

Драги студенти,

Захваљујемо се свима који су до сада попунили све анкете за вредновање педагошког рада наставника у јесењем семестру. Оне који још увек нису попунили све анкете подсећамо да то могу учинити до 9. јануара у поноћ. У вашим е-индексима (http://gama.f.bg.ac.rs) анкете за попуњавање се налазе у оквиру дела под називом „Евалуација“.

Ваша повратна информација нам је веома важна и значајно доприноси континуираном побољшању педагошког рада наставника и сарадника Филозофског факултета.

Подсећамо да је по новим прописима Универзитета у Београду од овог семестра учествовање у вредновању педагошког рада наставника обавеза студената и да представља услов за упис наредне школске године. Подсећамо такође и да су анкете анонимне и да у вредновању педагошког рада наставника учествују студенти свих нивоа студија. Ако до завршетка евалуације будете имали техничке проблеме, пишите на мејл: rdc@f.bg.ac.rs

Хвала вам на помоћи у обављању овог важног задатка!

Срдачан поздрав,
Комисија за обезбеђивање квалитета и самовредновање