Дец

Појашњење у вези еваулације за јесењи семестар

Поштовани студенти,

Желимо да вам појаснимо могуће разлоге за непојављивање предмета за евалуацију у вашем електронском индексу:

1. Одобренa комбинација за слушање и полагање за текућу школску годину је основни услов за евалуацију.

НАПОМЕНА:

Уколико нисте пријавили предмете за слушање и полагање у прописаном року и пре обраде података за евалуацију (ако су вам накнадно унесени у секретаријату). Не треба да бринете због тога јер ћете накнадно бити обавештени о даљим корацима.

2. Евалуација се односи само на предмете који имају слушање и полагање.

3. Уколико је предмет двосеметрални (траје два семестра) – евалуација за ове предмете ће бити могућа након пролећног семестра.

4. Уколико је предмет једносеметрални а држи се у пролећном семестру – евалуација за ове предмете ће бити могућа након пролећног семестра.

5. У посебним случајевима, уколико сте променили факултет у току школске године или сте променили статут по коме студирате уз признавање испита то може утицати на евалуацију предмета. Не треба да бринете због тога јер ћете накнадно бити обавештени о даљим корацима.