Дец

Евалуација у јесењем семестру 2023/2024. - 20.12.2023.-09.01.2023. године је отворена

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да студентско вредновање педагошког рада наставника и сарадника у јесењем семестру почиње у среду 20.12.2023. и да ће трајати до 9.1.2024. године.

Позивамо вас да преко својих електронских индекса (http://gama.f.bg.ac.rs) попуните анкете за вредновање педагошког рада наставника и сарадника са свих предмета које сте слушали у овом семестру. У вашим е-индексима анкете за попуњавање се налазе у оквиру дела под називом „Евалуација“.

Ваша повратна информација нам је веома важна и значајно доприноси континуираном побољшању педагошког рада наставника и сарадника Филозофског факултета.

Важна напомена на коју бисмо желели да скренемо пажњу је да по новим прописима Универзитета у Београду од овог семестра учествовање у вредновању педагошког рада наставника је обавеза студената и представља услов за упис наредне школске године.

Учешће у анкети је анонимно. У вредновању педагошког рада наставника учествују студенти свих нивоа студија.

Срдачан поздрав,

Комисија за обезбеђивање квалитета и самовредновање