Позив за волонтирање у библиотеци Одељења за педагогију и андрагогију

Библиотека Одељења за педагогију и андрагогију отвара позив за студенте педагогије и андрагогије за волонтирање у току јесењег семестра школске 2023/2024. године.
Период ангажовања:
Волонтерско ангажовање се одвија у библиотеци Одељења за педагогију и андрагогију током једног семестра или током целе године.
Након једносеместралног волонтирања волонтери добијају званичну потврду и упис остварених ЕСПБ бодова у додатак дипломи по завршетку студија.
Након једногодишњег волонтирања волонтери стичу право полагања испита за библиотекаре у Народној библиотеци Србије (уколико су студенти - након завршетка студија, а уколико су дипломирали након истека волонтирања).
Потребни услови:
1. Студент основних, мастер или докторских студија педагогије и андрагогије Филозофског факултета Универзитета у Београду
2. Одсуство алергија (на прашину, гриње…)
3. Познавање рада на рачунару
4. Смисао за административне послове
Рок за пријаву: до 17.11.2023.
Tачан датум ангажовања волонтера биће прецизиран са библиотекарима Одељења за педагогију и андрагогију.
Пријава:
Пријава кандидата се врши преко пријавног формулара који се налази у прилогу.
Попуњене формуларе слати на: bpea@f.bg.ac.rs