Презентација студентске стручне праксе у органима јавне управе - 7. новембар у 12 часова

Како изгледа студенстка стручна пракса у органима јавне управе тема је презентације која ће бити одржана 7. новембра у 12 часова, у свечаној сали „Драгослав Срејовић“ Филозофског факултета.

Студенти ће на овој презентацији имати прилику да у разговору са представницима органа јавне управе и студентима који су већ похађали праксу сазнају више о студентској стручној пракси у јавној управи и конкретним приликама које се нуде у овој академској години.

Догађај 7. новембра је резултат вишегодишње сарадње Универзитета у Београду и Министарства државне управе и локалне самоуправе и најава је за предстојећи трећи по реду Сајам студентске стручне праксе у јавној управи који ће се одржати 15. новембра. Више информација о студентској стручној пракси у јавној управи и Сајму студентске стручне праксе можете пронаћи на сајту https://strucnapraksa.mduls.gov.rs/

Ове године праксе су у понуди студентима андрагогије, психологије, историје, археологије и историје уметности, а догађај представља прилику и да се са представницима Министарства разговара о могућностима да се у наредном циклусу омогуће праксе студентима других одељења.

Заједно стварамо шансе за ваше будуће каријере.