Нов

ОДЛУКА О РАСПИСИВАЊУ КОНКУРСА ЗА УЧЕШЋЕ ЗАДУЖБИНЕ МИЛИВОЈА ЈОВАНОВИЋА И ЛУКЕ ЋЕЛОВИЋА У ТРОШКОВИМА ШКОЛАРИНЕ СТУДЕНАТА ДОКТОРСКИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА ЗА ШКОЛСКУ 2022/2023. ГОДИНУ

Расписује се Конкурс за учешће у трошковима школарине 8 (осам) студената докторских академских студија Универзитета у Београду, на акредитованим студијским програмима из области правних и економских наука, а које припадају пољу друштвено-хуманистичких наука, за школску 2022/2023. годину.

Учешће у трошковима школарине у износу од 60.000,00 динара доделиће се из средстава Задужбине Миливоја Јовановића и Луке Ћеловића.

На Конкурс се могу пријавити студенти докторских академских студија Универзитета у Београду на акредитованим студијским програмима из области правних и економских наука, а које припадају пољу друштвено-хуманистичких наука, са просечном оценом свих положених испита из основних и мастер академских студија: најмање 9,00.

Детаљније у прилогу вести.