Vesti i događaji

Вести ЦОН-а

2020

Филозофски факултет Универзитета у Београду расписао је други конкурс за упис студената на мастер академске студије у школској 2020/2021. години. Међу студијским програмима за које можете конкурисати налази се и мастер програм "Образовање наставника предметне наставе", који реализује Центар за образовање наставника Филозофског факултета. Пријемни испит за мастер програм "Образовање наставника предметне наставе" ће се одржати 23.10. у 15:45 у учионици Центра за образовање наставника. У прилогу су дате додатне информације о упису на овај мастер програм.

2020

На јавни позив за упис на програм „Образовање наставника предметне наставе“ у октобарском року пријавило се десет кандидата. На основу приложене документације Комисија за упис је проценила да кандидати задовољавају услове за упис на програм. У прилогу се налази Прелиминарна листа са бројем признатих ЕСПБ наставничког образовања. Термин за жалбе на прелиминарну листу је 21.10.2020. путем електронске поште cppmo@f.bg.ac.rs.

2020

Центар за образовање наставника Филозофског факултета расписује други јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе". У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист који је потребно предати приликом подношења докумената. Пријаве се подносе у периоду од 12.10. до 18.10.2020.

2020

С обзиром на број студената на предмету Психологија за наставнике, настава на овом предмету ће се одвијати онлајн. Први сусрет, на ком ћемо представити садржај, начин и динамику наставе на овом предмету, ће бити одржан 7. октобра са почетком у 13:15 часова. Првом сусрету можете приступити преко следећег линка: https://meet.google.com/cxp-yevy-moj Уколико сте заинтересовани за похађање овог предмета, молимо Вас да попуните кратак упитник који се налази на следећем линку: https://forms.gle/iLJPZP1efYLUUcJy8 Оља Јовановић и Дејана Мутавџин

Сеп

2020

Филозофски факултет Универзитета у Београду расписао је конкурс за упис студената на мастер академске студије у школској 2020/2021. години.
У прилогу су дате додатне информације о упису на овај мастер програм.

Сеп

2020

Универзитет у Бечу и Филозофски факултет Универзитета у Београду организују онлајн догађај "CROSS-BORDER PERSPECTIVES ON REFUGEE EDUCATION", који ће се одржати 21.09.2020. у 16:15 (CEST). На догађају ће бити представљена искуства различитих земаља, док ће уводна излагања имати Фредерик Шметс (UNHCR), Лаура Клоцер (Универзитет у Нешателу), Халид Арар (Државни универзитет у Тексасу). Уколико сте заинтересовани за образовање мигранта и избеглица, придружите нам се! У прилогу можете наћи најаву и програм догађаја, као и резимее излагања. За све додатне информације, пишите на olja.jovanovic@f.bg.ac.rs.

Јул

2020

У складу са новим мерама које је донео Универзитет у Београду, испит на предмету Психологија за наставнике ће бити организован 14. јула у 4 термина.

Молимо све колеге које су пријавиле испит из овог предмета у актуелном испитном року да се до 12. јула упишу за неки од понуђених термина у одређеној сали.
Више информација о понуђеним терминима и начину пријаве за неки од њих можете наћи на следећем линку: http://moodle.f.bg.ac.rs/mod/forum/discuss.php?d=5397

У једној сали у одређеном термину може бити највише 9 пријављених.

Хвала на разумевању!

Јун

2020

На јавни позив за упис на програм „Образовање наставника предметне наставе“ у јунском року пријавила се једна кандидаткиња. На основу приложене документације Комисија за упис је проценила да кандидат задовољава услове за упис на програм. У прилогу се налази Прелиминарна листа са бројем признатих ЕСПБ наставничког образовања. Термин за жалбе на прелиминарну листу је до 25.06.2020. путем електронске поште cppmo@f.bg.ac.rs.

Јун

2020

Поштоване колегинице и колеге, студенти, пријатељи и сарадници Филозофског факултета,

Обавештавамо вас да се прослава Дана Филозофског факултета ове године неће одржати услед мера предострожности изазваних још увек актуелном епидемијом.

Дан Факултета обележиће се искључиво доделом награда студентима генерације десет студијских група која ће се одржати у уторак 16. јуна.

Надамо се да ћемо се већ следеће године традиционално окупити и прославити заједно Дан најстаријег факултета Универзитета у Београду и упућујемо искрене честитке студентима и колегама на постигнутим резултатима у изазовној академској 2019/2020. години.

Управа Филозофског факултета

Мај

2020

Центар за образовање наставника Филозофског факултета расписује јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе". У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист који је потребно предати приликом подношења докумената. Пријаве се подносе у периоду од 27.05. до 17.06.2020.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11