Нов

ОТВОРЕНА ВРАТА на Филозофском факултету - петак 8. и субота 9. децембар 2023. године од 11 до 16 часова

Позивамо средњошколце свих разреда средњих школа на зимско издање Отворених врата на Филозофском факултету у Београду у петак 8. и суботу 9. децембра!

Чекамо вас на бројним штандовима где ћете у опуштеној атмосфери моћи да сазнате све о нашим студијским програмима, пријемном испиту, студентским удружењима и активностима на филозофији, социологији, класичним наукама, археологији, психологији, историји, андрагогији, педагогији, историји уметности и етнологији и антропологији. Упознаћете одељенска удружења студената, али и Студентски парламент Фф, Центар за развој каријере Фф, Спортско удружење Филозоф, Удружење Мислилац, Студентску алијансу Фф и Дебатни клуб Фф.

Предлажемо вам да се придружите организованим обиласцима Факултета, а пре и после шетњи планирајте да проведете довољно времена у причи са студентима, сарадницима и професорима, како бисте на најбољи могући начин донели одлуку о наставку школовања. :)

Постер за Отворена врата се налази у прилогу вести.

Видимо се на Филозофском!