2021
ОТВАРАЊЕ GMAIL НАЛОГА ЗА СТУДЕНТЕ ПРВЕ ГОДИНЕ КОЈИ СЛУШАЈУ ПРЕДАВАЊА ИЗ ПРЕДМЕТА ИСТОРИЈА СРПСКОГ НАРОДА У СРЕДЊЕМ ВЕКУ 1

Моле се студенти прве године студија, који су у обавези да похађају предавања из предмета "Историја српског народа у средњем веку 1" код проф. др Ђорђа Бубала, да, уколико немају gmail налог или немају уопште интернет налог, отворе gmail налог на своје име, јер је то једини начин да приступе гугл учионици из датог предмета, где ће моћи да добију сва потребна обавештења, најаве и консултације. Моле се студенти који отворе gmail налог да своју нову е-адресу пошаљу на е-адресу djbubalo@f.bg.ac.rs. Позив и параметре за приступ предмету "Историја српског народа у средњем веку 1" у Гугл учионици студенти ће добити благовремено, као и све податке везане за онлајн праћење наставе.