Настава на предмету Римска историја код проф. др Снежане Ферјанчић

Настава на предмету Римска историја код проф. др Снежане Ферјанчић одвијаће се онлајн, у складу са одлуком Савета Филозофског факултета од 1. октобра 2021. године. Само ће уводни часови, у петак 8. октобра, бити одржани „уживо“. Студенти прве године историје, уписани школске 2021/2022, који похађају семинарска вежбања треба да дођу у учионицу Семинара за Историју старог века (Стара зграда ФФ, Студентски трг 1), по следећем распореду: - првих 14 студената (од Пурић Тиосава до Стојановић Игора) у 8:30, а других 14 (од Стојановић Лазара до Шуљагић Милоша) у 9 часова. Студенти прве године историје, уписани школске 2021/2022, на предавања на курсу Римско царство и античка историја наше земље у амфитеатру Георгије Острогорски треба да дођу по следећем распореду: - студенти чија презимена почињу словима од А до Л у 15 часова; - студенти чија презимена почињу словима од М до Ш у 15:30 часова. Напомињемо да су групе за семинарска вежбања из Римске историје објављене на сајту Филозофског факултета. Студенти који обнављају семинарска вежбања из Римске историје јер нису испунили предиспитне обавезе треба да се пријаве на Гугл учионицу од 4. до 8. октобра 2021. године како би били сврстани у одговарајуће групе.