Археологија

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јулски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 07.06. до 27.06. 2021.
  • уплата најкасније до: 25.06. 2021. / 70%/
  • провера услова и приговори: 28.06.2021.
  • испити: од 05.07. до 17.07. 2021.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
06.07. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Хералдика
06.07. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Увод у студије археологије (по програму 2014.)
у договору са наставником

Увод у студије археологије (по програму из 2006.)
07.07. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Археологија и социјална антропологија - историја идеја
07.07. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Социјална антропологија за археологе
07.07. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Научни метод у археологији са основама статистике
09.07. у 11:00 106

Археологија животне средине-др Марко Порчић
05.07. у 11:00 двориште Капетан Мишиног здања

Археозоологија
09.07. у 15:00 410

Сви остали предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Вуковић
09.07. у 17:00 410

Сви предмети код др Софије Стефановић
09.07. у 10:00 410

Сви предмети код др Ненада Тасића
16.07. у 12:00 двориште Капетан Мишиног здања

Сви предмети код др Јасне Вуковић (ИСПИТ)
05.07. у 11:30 кабинет 465

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
05.07. у 12:00 кабинет 465

Археолошки практикум (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
05.07. у 12:00 кабинет 465

Сви предмети код др Јасне Вуковић (УПИСИВАЊЕ ОЦЕНА ПОЛОЖЕНИХ ИСПИТА У ПРЕТХОДНИМ РОКОВИМА)
05.07. у 12:00 кабинет 465

Археологија и јавност (упис оцена)
08.07. у 11:00 кабинет 468

Археологија палеолита и мезолита
05.07. у 09:00 410

Сви остали предмети код др Душана Михаиловића
05.07. у 11:00 кабинет 467

Археологија неолита
05.07. у 10:00  10:00 410

Остали предмети код др Бобана Трипковића
05.07. у 11:00 кабинет 466

Гвоздено доба на Балкану
08.07. у 14:00 410

Сви остали предмети код др Марије Љуштине
08.07. у 15:30 410

Основе класичне археологије Грчке
05.07. у 12:00 410

Сви остали предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
05.07. у 14:00 кабинет 472

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
10.07. у 13:00 410

Сви предмети код др Перице Шпехара
05.07. у 09:30 401

Сви предмети код др Дејана Радичевића
15.07. у 09:30 412

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
06.07. у 12:00 101 и 103

Египат: увод у археологију династичког периода
07.07. у 14:00 410

Материјална култура и промене у друштву династичког Египта
05.07. у 14:00 410

Сви изборни предмети код др Милене Гошић Арама
07.07. у 14:00 410
↑↑↑