Испити - КСЈ

РАСПОРЕД ИСПИТА


Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (ПЕ, АН)
6.6.2022. у 18 ч. амфитеатар

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
2, 3, 7. и 10.6. у 10 ч. каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 2 (АР,ИУ)
08.06. 2022. у 13.00 109


Енглески - Маја Стевановић
Eнглески језик 1 (АР)
7.јун 2022. 16.15ч САЛА 103

Енглески језик 1 (ИС)
7.јун 2022. 15ч САЛА 103

Енглески језик 1 (ПС)
7.јун 2022. 17.30ч САЛА 103

Енглески језик 1 (КЛ)
7.јун 2022. 16.15ч САЛА 103


Енглески - Вера Ошмјански
Енглески језик 1 (ФС, СО)
6.6. 2022. у 15 ч. амфитеатар



Енглески језик 2 (ФС, СО)
7.6.2022. у 13 ч. 9.6. у 12 ч. каб. 109


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1 (ИС)
3.6.2022. у 17 ч. амфитеатар

Енглески језик 1 (ЕН)
3.6.2022. у 17ч. амфитеатар

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ)
6.6.2022. у 11 остали термини у договору с наставником 109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
6.6.2022. у 10.30 сала 104

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
6.6.2022. у 12.00 каб. 107


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
8.6.2022 у 10.00 сала 309

Немачки језик 2 (све групе)
8.6.2022 у 10.00 сала 309


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
2.6.2022. у 10.30h сала 105

Руски језик 2 (све групе)
2.6.2022. у 17h сала 105


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 - писмени испит (све групе)
02.06.2022.у 13ч. сала 103

Шпански језик 2 - усмени испит - (све групе)
02.06.2022.у 11ч. кабинет 107




Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (АН, ПЕ)
24.6.2022. у 19 ч. 103

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
23, 24. и 27.6.2022. у 10 ч. каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
29.6. у 17 ч. каб. 109

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС)
30.6. у 9.45 каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 1 (ИУ)
23.06.2022. у 19.00 101

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
23.06.2022. у 14.30 101

Енглески језик 2 (ИУ, АР)
30.06.2022. у 14.30 104


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (КЛ)
27.јун 2022.у 18.15ч сала 105

Енглески језик 1 (ИС)
27.јун 2022.у 17ч сала 105

Енглески језик 1 (АР)
27.јун 2022.у 18.15ч сала 105

Енглески језик 1 (ПС)
Енглески језик 1 (ПС), 30.јун 2022.у 15ч, сала 105  27.јун 2022.у 19.15ч сала 105


Енглески - Вера Ошмјански
Енглески језик 1 (ФС, СО)
29.6 у 17.30 ч. амфитеатар

Енглески језик 2 (ФС, СО)
28.6. у 15 ч. 1.7. у 12 ч.


Студије британске културе - писмени испит (СО, ИУ, АР, ПС, ИС)


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1 (ИС, ЕН) писмени
23.6.11.30  23.6., 11.30, 208 208

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ) остали термини у договору са НВ
23.6.10.30 109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
24.6.2022. у 14.00 сала 104

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
24.6.2022. у 12.00 каб. 107


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
23.6.2022 у 10.00 сала 309

Немачки језик 2 - усмени испит (све групе)
23.6.2022 у 10.00 сала 309


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
23.6.2022. у 10.30h сала 105

Руски језик 2 (све групе)
23.6.2022. у 17h сала 105


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 - писмени испит (све групе)
27.06.2022.у 12ч. сала 104

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
27.06.2022.у 10ч. кабинет 107




Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (ПЕ, АН) - поправни колоквијум
25.8. у 16.30 уч. 101

Енглески језик 1 (ПЕ, АН) - испит
25.8. у 18 ч. уч. 101

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС) - поправни први колоквијум
25.8. у 16.30 уч. 101

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС) - поправни други колоквијум
25.8. у 18 ч. уч. 101

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС) - испит
25.8. и 1.9. од 10 ч. каб. 109


Енглески - Милица Стојановић
Енглески језик 2 (ИУ, АР) - усмени
31.08.2022 у 13.00 104 ili 109

Енглески језик 1 (ИУ) - писмени
31.08.2022. у 19.30 104


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (ИС, АР, КЛ)
30.8. у 16ч. сала 103

Енглески језик 1 (ПС)
30.8. у 17.10ч. сала 103


Енглески - Нина Влаховић
Енглески језик 1
26.08.2022, 11ч 104

Енглески језик 2 (ИС, ЕН, КЛ)
25.08.2022, 11ч остали термину у договору са НВ 109


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
03.09.2022.у 12.00. кабинет 107

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
03.09.2022.у 12.00. кабинет 107


Немачки - Катарина Кржељ
Немачки језик 1 (све групе)
25.8.2022. у 14.00 кабинет 107

Немачки језик 2 - усмени испит (све групе)
25.8.2022. у 14.00 кабинет 107


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
31.08.2022.у 19h кабинет 107

Руски језик 2 (све групе)
31.08.2022.у 19h кабинет 107


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 (све групе) писмени
02.09.22.у 17ч. сала 105

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
02.09.22.у 18.30ч. кабинет 107




Енглески - Ана Поповић Пецић
Енглески језик 1 (АН, ПЕ) - испит
15.9. у 18 ч. уч. 104

Енглески језик 2 (АН, ПЕ, ПС) - испит
15. и 22.9. у 10 ч. каб. 109


Енглески - Маја Стевановић
Енглески језик 1 (ПС)
20.09.22. у 17ч. сала 101

Енглески језик 1 (ИС, АР, КЛ)
20.09.22. у 17ч. сала 101


Француски - Милица Мирић
Француски језик 1 (све групе)
22.09.2022. у 12.00 кабинет 107

Француски језик 2 - усмени испит (све групе)
22.09.2022. у 12.00 кабинет 107


Руски - Мирјана Адамовић
Руски језик 1 (све групе)
14.09.2022.у 19h кабинет 107

Руски језик 2 (све групе)
14.09.2022.у 19h кабинет 107


Шпански - Марина Николић
Шпански језик 1 (све групе)писмени
23.09.22. у 12ч. сала 103

Шпански језик 2 - усмени испит (све групе)
23.09.22. у 10ч. кабинет 107


↑↑↑