Јун

2018
Распоред полагања пријемног испита и списак са успехом из средње школе и жељама, након усвојених жалби

Распоред полагања пријемног испита за упис на основне студије и нови списак са бројем бодова које кандидати имају на основу успеха у средњој школи и израженим редоследом жеља, након жалби, истакнут је на стаклима у приземљу Факултета и на сајту Факултета на страни http://www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/srednja_skola (рубрика За будуће студенте, линк Бодови из средње школе).

Распоред полагања пријемног испита за упис на основне студије се налази на списку са бодовима из средње школе и жељама, и истакнут је за сваког појединачног кандидата, са временом почетка испита и салом у којој ће кандидат полагати испит. Кандидат ће пријемни испит полагати у исто време и у истој сали 26. и 27. јуна (у салу се улази 15 минута пре почетка испита). Кандидати морају да се у потпуности придржавају објављеног распореда и промена термина полагања није могућа. Пријемни испит је целовит. Уколико кандидат не дође на било који део испита или промаши свој термин у Распореду полагања, не може га полагати накнадно нити може бити рангиран. Уколико кандидат не изађе на тест знања или / и тест опште информисаности, сматраће се да је одустао од полагања пријемног испита и неће бити рангиран.