2018
Отворена врата за средњошколце на Филозофском факултету – петак 27. април од 11 до 16 часова

Драге будуће колегинице и колеге,

Позивамо вас да нам се придружите на Филозофском факутлету у Београду где ће вас сачекати студенткиње и студенти спремни да вам посвете пуну пажњу и одговоре на сва питања и дилеме које имате у вези са пријемним испитом, студијским програмима и студентским животом! Упознајте се са филозофијом, класичним наукама, социологијом, педагогијом, андрагогијом, етнологијом и антропологијом, археологијом, психологијом, историјом уметности и историјом.

Отворена врата су идеална прилика да у опуштеној атмосфери и разговору дођете до свих важних информација, обиђете зграду, сазнате којим се све темама бавимо на факултету, чујете о акцијама студентских клубова, дођете до литературе, али и попијете своју прву студентску кафу из аутомата! : )

Штандови ће бити постављени у приземљу зграде Филозофског где ћете моћи да погледате и материјале са акција и изложби које смо правили претходних година, а одакле ћете бити у прилици да обиђете и остале просторије факултета као и живописан крај централног Београда у којем се наш факултет налази.

Видимо се на Филозофском!