Јун

2017
Списак са бројем бодова на пријемном испиту и жалбе на тестове знања и опште информисанoсти

Списак са бројем бодова које су кандидати стекли на пријемном испиту (максимум 60 поена, и то 30 поена на тесту знања односно писменом раду, и 30 на тесту опште информисаности) истакнут је на стаклима Факултета ка Академском платоу и на сајту Факултета, на страни http://www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/prijemni (рубрика За будуће студенте, линк Бодови са пријемног испита).

Кандидати који сматрају да им број бодова није тачно утврђен могу поднети жалбу на шалтерима Одсека за студентска питања и у њој морају навести на који се резултат теста жале (на ком тесту, на које конкретно питање и одговор, из ког разлога). Жалбе се подносе Одсеку за студентске послове, а уз жалбу се прилаже накнада у износу од 400 динара. Уколико је жалба основана, накнада ће кандидату бити одмах враћена. Термин за подношење жалби је 30.6.2017. од 12.00 до 13.00 сати.

Распоред сала у којима ће комисије разматрати жалбе налази се у прилогу.