2017

Допунски конкурс за упис студената на докторске студије на Филозофском факултету Универзитета у Београду у академској 2015/2016. години објављен је на сајту Факултета у рубрици За будуће студенте - Конкурси (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/konkurs). На тој страни можете преузети текст конкурса.

Обавештења у вези са пријавом на конкурс и уписом кандидата биће објављивана у рубрици Вести за будуће студенте (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/vestiBS).

2017

ERASMUS+ конкурс за размену у пролећном семестру на Комненијус универзитету у Братислави налази се у прилогу.

2017

Обавештавамо вас да Институт за педагогију и андрагогију Филозофског факултета Универзитета у Београду реализује програме стручног усавршавања у подручју образовања одраслих за извођаче програма образовања одраслих. Информације о програмима можете пронаћи у прилогу.

2016

Коначне ранг-листе кандидата за упис на докторске студије налазе се у рубрици За будуће студенте – Докторске - ранг-листе (http://www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/doktorske_liste).

Информације о упису кандидата се налазе у прилогу

2016

Одлука Декана Факултета поводом жалби кандидата за упис на докторске академске студије налази се у прилогу.

2016

Обавештење о пријави испита у јануарском испитном року у школској 2016/2017. години налази се у прилогу.

2016

Одлука Комисије за упис поводом жалби кандидата за упис на докторске академске студије налази се у прилогу.

2016

Поводом учесталих случајева анонимних дискредитација у јавности запослених на Филозофском факултету, Наставно-научно веће Филозофског факултета Универзитета у Београду на својој седници од 22.12.2016. године, оштро је осудило злоупотребу јавних средстава комуникације, друштвених мрежа и факултетске листе електронских адреса у циљу дискредитације чланова Наставно-научног већа и рушења угледа Филозофског факултета. Овим саопштењем чланови и чланице Наставно-научног већа исказују заједничко опредељење за очување комуникације примерене академској институцији које треба да допринесе успостављању повољних услова за рад и колегијалних односа, као и очувању угледа Филозофског факултета, једне од најстаријих и најугледнијих образовних установа у Србији.

ПРЕДСЕДНИК ВЕЋА
Проф. др Војислав Јелић

2016

Одељење за филозофију позива на предавање „Логика у српској култури“ проф. др Косте Дошена. Предавање ће бити одржано у малој сали Коларчеве задужбине у четвртак, 29.12.2016. године са почетком у 18 часова. Улаз је слободан.

2016

Студенти свих нивоа студија имају прилику да оцене наставнике и сараднике из предмета које су слушали у претходном семестру. Само уколико добијемо повратну информацију, можемо нешто и да мењамо. Одвојте мало времена за попуњавање анкете и на тај начин допринесите унапређењу наставе на Факултету.
Анкета је анонимна, мишљење студената је важно и електронска евалуација је прилика да студенти изнесу своје мишљење.

1, 2, 3, 4, 5