ОТВОРЕНА ВРАТА за средњошколце на Филозофском факултету – петак 15. и субота 16. април од 11 до 16 часова

Драге будуће колегинице и колеге,

Позивамо вас да нам се придружите на овогодишњем издању Отворених врата које организујемо за вас у петак 15. и суботу 16. априла на Филозофском факултету у Београду, где вас очекују студенткиње, студенти и професори спремни да вам посвете пуну пажњу и одговоре на сва питања и дилеме које имате у вези са пријемним испитом, студијским програмима и студентским животом на филозофији, социологији, класичним наукама, археологији, психологији, историји, андрагогији, педагогији, историји уметности и етнологији и антропологији.

Отворена врата су идеална прилика да кроз разговор дођете до свих важних информација, обиђете зграду Филозофског која се налази у центру Београда, сазнате којим се темама бавимо на факултету, чујете о акцијама студентских клубова, разбијете митове у вези са пријемним испитом и потом лакше решите дилему у вези са избором студија.

Чекамо вас спремни да одговоримо на сва ваша питања, а до тада нас пратите на сајту и инстаграм профилу @filozofski_fakultet_bg

Видимо се на Филозофском!