Vesti i događaji

Нов

21.11.2019.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Процесирање контекста и брзина обраде информација код дезинтеграције “ кандидата Мине Алексић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за психологију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

Нов

12.11.2019.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „У мрежи дисциплинарних и регулационих механизама: Музичари у Београду 1941-1944 “ кандидата Маје Васиљевић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за социологију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

07.10.2019. године

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Психолошки чиниоци здравственог понашања младих “ кандидата Славена Богдановића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за психологију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Сакрална топографија и визуелна култура на простору Калочко-бачке надбискупије од 1000. године до Мохачке битке “ кандидата Николе Пиперског и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за историју уметности Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Архитектура царске палате у доба тетрархије. Felix Romuliana (Гамзиград) “ кандидата Бојанa Поповићa и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за историју Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Кооперативна настава и академск асаморегулаторна ефикасност ученика као предиктори школског успеха “ кандидата Горана Пљакића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за педагогију и андрагогију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Развијање дигиталне писмености у основној школи “ кандидата Мирјане Сенић Ружић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за педагогију и андрагогију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Интeркултурaлнa oсeтљивoст и увeрeњa нaстaвникa o културним рaзликaмa у шкoлскoм кoнтeксту “ кандидата Бојане Димитријевић и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за психологију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Друштвени простори и праксе: студија свакодневних пракси кроз просторе становања у Земуну“ кандидата Стефана Јанковића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за историју Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

О Б А В Е Ш Т Е Њ E

Обавештавамо вас да је написан реферат за оцену докторске дисертације „Противчињеничке вероватноће“ кандидата Ненада Филиповића и да је, с примерком тезе, доступан јавности у прилогу овог обавештења и у Библиотеци Одељења за филоѕофију Филозофског факултета Универзитета у Београду 30 дана дана од дана објављивања.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9