Vesti i događaji

2018

Прелиминарне ранг-листе за упис на мастер студије су објављене у рубрици За будуће студенте – Ранг-листе – мастер (http://www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/master_liste).

Жалбе на прелиминарну ранг-листу могу се поднети у архиви и на портирници Факултета најкасније до 21.10.2018. године до 8 часова.

2018

Центар за образовање наставника Филозофског факултета расписује јавни позив за програм учења током читавог живота "Образовање наставника предметне наставе". У прилогу се налазе текст Јавног позива и Пријавни лист који је потребно предати приликом подношења докумената.

Пријаве се подносе у периоду од 22.10. до 25.10.2018.

2018

Додела признања почасног доктората професору Тимотију Вилијамсону са Универзитета у Оксфорду биће уприличена на свечаној промоцији у Ректорату Универзитета у Београду у уторак, 23. октобра у 12 часова.
Том приликом, професор Вилијамсон ће одржати предавање под насловом Mathematical Philosophy.
Заинтересовани студенти могу присуствовати догађају.

2018

Обавештавамо студенте докторских студија на социологији и етнологији и антропологији да ће од 19.10. до 26.10.2018. године моћи да пријаве предмете које ће слушати и/или полагати у академаској 2018/19. години. Предмети ће се и ове године пријављивати електронским путем, у оквиру е-индекса. Сва обавештења и упутства студенти могу пронаћи на http://www.f.bg.ac.rs/studenti/slusanje (одељенски део сајта / информације о студирању или у делу за студенте / информације о студирању)

Позивамо све студенте који још увек нису активирали налог за е-индекс, да то учине што пре, према упутствима на http://www.f.bg.ac.rs/studenti/elektronska_prijava_ispita (одељенски део сајта / информације о студирању или у делу за студенте / информације о студирању)

2018

Пријемни испит на мастер студије у другом конкурсном року, модул Психологија рада, одржаће се у среду, 17. октобра у 11:30 час, кабинет 255, 2. спрат Филозофског факултета

2018

Лабораторија за експерименталну психологију вас позива на трибину са темом "How do bilinguals switch between languages in different interactional contexts?", о којој ће говорити Мина Јевтовић, чији је ово био мастер рад на Basque Center on Cognition, Brain and Language (BCBL).

Трибина ће се одржати у четвртак 18. октобра у 15 часова у просторијама Лабораторије за експерименталну психологију на Филозофском факултету у Београду (сутерен).

У прилогу се можете детаљније информисати о садржају трибине.

2018

Пријемни испит на мастер студије психологије у другом конкурсном року,одржаће се у среду, 17. октобра у 10 час. у кабинету 258, 2. спрат Филозофског факултета.

2018

Допунски конкурс за упис студената на докторске академске студије на социологији и етнологији и антропологији објављен је на сајту Факултета (где се може и преузети) у рубрици За будуће студенте - Конкурси (www.f.bg.ac.rs/buduci_studenti/konkurs).

2018

Пријемни испит за упис на мастер студије "Образовање наставника предметне наставе" биће одржан у среду, 17.10.2018. године у 9 часова у просторијама Центра за образовање наставника.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10