Arheologija

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јулски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 10. до 17.06. 2019.
  • уплата најкасније до: 14.06. 2019.
  • провера услова и приговори: 18.06. 2019.
  • испити: од 24.06. до 03.07. 2019.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
24.06. у 10:00 410

Хералдика
24.06. у 10:00 410

Увод у студије археологије
25.06. у 12:00 412

Археологија и социјална антропологија - историја идеја
25.06. у 12:00 412

Научни метод у археологији са основама статистике
24.06. у 12:00 106

Палеодемографија
25.06. у 14:00 412

Археологија животне средине-др Марко Порчић
26.06. у 17:00 410

Археозоологија
25.06. у 11:00 410

Сви остали предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Вуковић
25.06. у 13:00 410

Биоархеологија
24.06. у 14:00 410

Физичка антропологија
24.06. у 15:30 410

Методологија археолошких истраживања 2 (др Ненад Тасић)
03.07. у 12:00 410

Остали предмети код др Ненада Тасића
03.07. у 13:00 Центар за дигиталну археологију (VI спрат)

Студије керамике
24.06. у 12:00 412

Методологија археолошких истраживања 1 (Јасна Вуковић)
24.06. у 12:00 412

Остали изборни предмети код др Јасне Вуковић
24.06. у 11:00 кабинет 465

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
24.06. у 13:00 кабинет 465

Археологишки практикум (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
24.06. у 13:00 кабинет 465

Археологија палеолита и мезолита
24.06. у 11:00 412

Сви остали предмети код др Душана Михаиловића
24.06. у 12:00 кабинет 467

Археологија неолита
01.07. у 12:00 410

Остали предмети код др Бобана Трипковића
01.07. у 14:00 410

Сви предмети код др Марије Љуштине
24.06. у 09:00 кабинет 471

Основе класичне археологије Грчке
28.06. у 12:00 410

Сви изборни предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
01.07. у 12:00 кабинет 472

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
28.06. у 14:00 410

Сви предмети код др Перице Шпехара
27.06. у 09:30 412

Сви предмети код др Дејана Радичевића
27.06. у 09:30 410

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
24.06. у 12:00 410

Египат: увод у археологију династичког периода
27.06. у 12:00 410

Сви изборни предмети код др Милене Гошић
27.06. у 12:00 410

Материјална култура и промене у друштву династичког Египта
27.06. у 12:00  26.06. у 15:00 410

Сви остали предмети код др Вере Васиљевић
27.06. у 12:00  26.06. у 15:00 410
↑↑↑