Arheologija

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јунски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 20. до 28.05. 2019.
  • уплата најкасније до: 24.05. 2019.
  • провера услова и приговори: 29.05. 2019.
  • испити: од 03. до 12.06. 2019.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
10.06. у 10:00 410

Хералдика
10.06. у 10:00 410

Увод у студије археологије (2. тест )
29.05. у 09:45 Сутерен 3

Увод у студије археологије
11.06. у 11:00 412

Археологија и социјална антропологија - историја идеја
11.06. у 11:00 412

Палеодемографија (др Марко Порчић)
06.06. у 12:00 412

Археологија животне средине-др Марко Порчић
04.06. у 15:00 410

Научни метод у археологији са основама статистике
12.06. у 14:00 106

Сви изборни предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Богдановић
07.06. у 13:00 410

Археозоологија
07.06. у 11:00 410

Физичка антропологија
03.06. у 16:00 410

Биоархеологија
03.06. у 17:30 410

Методологија археолошких истраживања 2 (др Ненад Тасић)
12.06. у 12:00 410

Остали предмети код др Ненада Тасића
12.06. у 13:00 Центар за дигиталну археологију (VI спрат)

Студије керамике
07.06. у 11:00 412

Методологија археолошких истраживања 1 (др Јасна Вуковић)
07.06. у 11:00 412

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
07.06. у 13:00 кабинет 465

Археолошки практикум (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
07.06. у 13:00 кабинет 465

Археологија и покретне слике (упис оцена)
07.06. у 12:00 кабинет 465

Остали предмети код др Јасне Вуковић
07.06. у 12:00 кабинет 465

Археологија палеолита и мезолита
12.06. у 12:00 412

Остали предмети код др Душана Михаиловића
12.06. у 13:00  13.06. у 12:00 кабинет 467

Археологија неолита
03.06. у 14:00 410

Сви изборни предмети код др Бобана Трипковића
03.06. у 12:00 кабинет 466

Сви предмети код др Марије Љуштине
04.06. у 09:00 кабинет 471

Основе класичне археологије Грчке
06.06. у 10:00 410

Сви изборни предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
12.06. у 13:00 410

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
07.06. у 14:00 410

Сви предмети код др Перице Шпехара
05.06. у 09:30 412

Сви предмети код др Дејана Радичевића
05.06. у 09:30 410

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
03.06. у 12:00 410

Сви изборни предмети код др Милене Гошић
06.06. у 12:00 410

Египат: увод у археологију династичког периода
06.06. у 12:00 410

Материјална култура и промене у друштву династичког Египта
03.06. у 10:00 410

Сви изборни предмети код др Вере Васиљевић
03.06. у 10:00  у договору са наставником, 410
↑↑↑