ЦОН - Вести

Вести ЦОН-а

2017

Први час из предмета Основе педагогије са дидактиком, на коме ће бити представљен програм и договорени термини наставе, биће одржан у среду 22.2. у 13.15 часова у учионици ЦОН-а.

2017

Упис оцена из свих предмета које су студенти полагали у Центру за образовање наставника у фебруарском испитном року биће организован у среду, 22.02, од 11 до 12.30 часова.

2017

Настава из предмета Методе и технике наставног рада који организује Центар за образовање наставника почиње 23. фебруара са почетком у 16.45 и одржаваће се у овом термину сваке недеље током пролећног семестра.

Студенти коју су пријавили овај предмет и који би желели да раније заврше обавезе на овом предмету, могу се придружити групи студената мастер програма за образовање предметних наставника. Они ће овај предмет похађати интензивно, а прва три сусрета биће одржана у среду 8. фебруара (12.30 до 18 часова), четвртак 9. фебруара (10.00 до 16.30 часова) и петак 10. фебруара (10.00 до 16.30 часова). Потребно је да студенти који су заинтересовани дођу у среду у наведеном термину.

2016

Центар за образовање наставника вас позива на предавање и радионицу „Активности каријерног вођења и саветовања у средњој школи“ коју ће реализовати представници Фондације Темпус - Euroguidance центра.

Предавање ће се одржати у среду 21. децембра са почетком у 17:30 у учионици Центра за образовање наставника на међуспрату старе зграде Филозофског факултета.

У оквиру предавања будући стручни сарадници и предметни наставници биће у прилици да се упознају са циљевима активности каријерног вођења и саветовања, организацијом рада тима за КВиС, и начинима ефикасног и сврсисходног планирања активности који воде развоју вештина управљања каријером код ученика. Заинтересовани студенти ће након предавања имати прилику да се пријаве и за тросатну радионицу која ће се одржати почетком 2017. године, а на којој ће моћи додатно да се информишу о наведеној теми.

Euroguidance је европска мрежа за подршку каријерном вођењу и саветовању која промовише европску димензију каријерног вођења и пружа релевантне информације о каријерном вођењу и мобилности. Euroguidance центар у Србији је почео са радом 2013. године као саставни део Фондације Темпус.

У прилогу се можете детаљније информисати о теми каријерног вођења и саветовања.

2016

Обавештење о терминима испита из предмета Центра за образовање наставника у фебруарском испитном року налази се у прилогу.

2016

Обавештење о терминима испита из предмета Центра за образовање наставника у јануарском испитном року налази се у прилогу.