Археологија

РАСПОРЕД ИСПИТА
Септембарски испитни рок
(редовни + продужени)

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 03. до 11.09. 2018.
  • уплата најкасније до: 09.09. 2018.
  • провера услова и приговори: 12.09. 2018.
  • испити: од 17.09. до 26.09. 2018.

Одлука о продужењу испитног рока

  • папирна пријава испита: до 27.09.2018. (до 12:00 или до 14:00 у зависности од радног времена секретара одељења)
  • жута пријава за прво и друго пријављивање испита
  • розе пријава за треће и свако наредно пријављивање испита
  • испити ће се одржавати: од 26. до 30.09.2018.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
27.09. 10:00 410

Хералдика
27.09. 10:00 410

Увод у студије археологије (по старом програму,до 2006. године)
27.09. 10:00 410

Увод у студије археологије
25.09. 13:00 кабинет 468

Археологија и социјална антропологија
25.09. 13:00, 28.09. 10:00 кабинет 468

Социјална антропологија за археологе
20.09. 10:00 410

Археологија између природе и културе
27.09. 10:00 410

Археологија животне средине-др Марко Порчић
25.09. 15:00,410 28.09. 12:00 кабинет 466

Научни метод у археологији са основама статистике
26.09. 19:00,106 28.09. 12:00 кабинет 466

Археозоологија
25.09. 11:00 410

Сви остали предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Богдановић
25.09. 12:00 412

Физичка антропологија
25.09. 12:00 410

Биоархеолигија
25.09. 12:00 410

Методологија археолошких истраживања 2 (Ненад Тасић)
21.09. 12:00 410

Остали предмети код др Ненада Тасића
21.09. 13:00 Центар за дигитализацију (VI спрат)

Методологија археолошких истраживања 1 (Јасна Вуковић)
21.09. 11:00 410

Археологија Америчког југозапада
21.09. 11:00 410

Сви остали предмети код др Јасне Вуковић
21.09. 12:00 кабинет 465

Археологија у пракси и Археолошки практикум (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
21.09. 12:00 кабинет 465

Археологија палеолита и мезолита
17.09. 09:00 410

Сви остали предмети код др Душана Михаиловића
17.09. 10:00 кабинет 467

Археологија неолита
24.09. 15:00 410

Сви изборни предмети код др Бобана Трипковића
24.09. 14:00 кабинет 466

Сви предмети код др Марије Љуштине
27.09. 09:00 кабинет 471

Основе класичне археологије Грчке
25.09. 18:00 410

Класична археологија Грчке:историја дисиплине
25.09. 18:00 410

Класична археологија: хронологија и стил
25.09. 18:00 410

Изборни предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
21.09. 13:00 кабинет 472

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
28.09. 13:00 кабинет 477

Сви предмети код др Михаила Милинковића,др Дејана Радичевића и др Перице Шпехара
27.09. 09:30 412

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
26.09. 12:00,410 27.09. 12:00 кабинет 464

Сви предмети код др Милене Гошић
26.09. 14:00 410

Сви предмети код др Вере Васиљевић
26.09. 10:00 410

Египат: увод у археологију династичког периода (колоквијум)
26.09. 14:00 410

Латински језик
28.09. 10:00 кл3
↑↑↑