Археологија

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јулски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 11. до 20.06. 2018.
  • уплата најкасније до: 15.06. 2018.
  • провера услова и приговори: 21.06. 2018.
  • испити: од 25.06. до 04.07. 2018.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
02.07. 10:00 410

Хералдика
02.07. 10:00 410

Увод у студије археологије
03.07. 10:00 кабинет 468

Археологија и социјална антропологија
03.07. 10:00 кабинет 468

Археологија између природе и културе
04.07. 10:00 410

Социјална антропологија за археологе
29.06. 12:00 410

Научни метод у археологији са основама статистике
27.06. 18:00 106

Археозоологија
27.06. 14:00 410

Сви изборни предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Вуковић
27.06. 15:30 412

Археологија животне средине-др Марко Порчић
29.06. 14:00 410

Сви предмети код др Софије Стефановић
25.06. 10:00 410

Методологија археолошких истраживања 2 (др Ненад Тасић)
02.07. 12:00 410

Остали предмети код др Ненада Тасића
02.07. 13:00 кабинет 465

Методологија археолошких истраживања 1 (Јасна Вуковић)
29.06. 11:00 410

Археологија Америчког југозапада
29.06. 11:00 410

Остали изборни предмети код др Јасне Вуковић
29.06. 12:00 кабинет 465

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
29.06. 12:00 кабинет 465

Археологија палеолита и мезолита
04.07. 11:30 410

Сви остали предмети код др Душана Михаиловића
04.07. 12:30 кабинет 466

Археологија неолита
05.07. 10:00 410

Остали изборни предмети код др Бобана Трипковића
05.07. 11:00 кабинет 466

Сви предмети код др Марије Љуштине
02.07. 09:00 кабинет 471

Основе класичне археологије Грчке
28.06. 18:00 410

Класична археологија Грчке:историја дисиплине
28.06. 18:00 410

Класична археологија: хронологија и стил
28.06. 18:00 410

Сви изборни предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
04.07. 12:00 кабинет 472

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
28.06. 14:00 410

Сви предмети код др Михаила Милинковића,др Дејана Радичевића и др Перице Шпехара
02.07. 09:30 412

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
25.06. 12:00 410

Сви изборни предмети код др Милене Гошић
25.06. 14:00 410

Египат: увод у археологију династичког периода
25.06. 14:00 410

Материјална култура и промене у друштву династичког Египта
26.06. 14:00 410

Сви остали предмети код др Вере Васиљевић
26.06. 16:00 410
↑↑↑