Археологија

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јунски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 10. до 23.05. 2021.
  • уплата најкасније до: 21.05. 2021. /до 50%/
  • провера услова и приговори: 24.05. 2021.
  • испити: од 31.05. до 12.06. 2021.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
01.06. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Хералдика
01.06. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Увод у студије археологије (по програму из 2006.)
02.06. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Увод у студије археологије (по програму 2014.)
у договору са наставником

Археологија и социјална антропологија - историја идеја
02.06. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Социјална антропологија за археологе
02.06. у 10:00 двориште Капетан Мишиног здања

Сви изборни предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Богдановић
02.06. у 11:00 410

Археозоологија
02.06. у 09:00 410

Сви предмети код др Софије Стефановић
11.06. у 12:00 410

Студије керамике (упис оцена у папирни индекс испита који је положен у претходним роковима)
31.05. у 12:00 кабинет 465

Методологија археолошких истраживања 1 (др Јасна Вуковић) (упис оцена у папирни индекс испита који је положен у претходним роковима)
31.05. у 13:00 кабинет 465

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
31.05. у 13:00 кабинет 465

Археолошки практикум (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
31.05. у 13:00 кабинет 465

Сви предмети код др Јасне Вуковић (ИСПИТ)
31.05. у 11:30 кабинет 465

Археологија палеолита и мезолита
31.05. у 09:00 410

Остали предмети код др Душана Михаиловића
31.05. у 10:00 кабинет 467

Археологија неолита
04.06. у 10:00 410

Сви изборни предмети код др Бобана Трипковића
04.06. у 11:00 кабинет 466

Гвоздено доба на Балкану
04.06. у 14:00 410

Сви остали предмети код др Марије Љуштине
04.06. у 15:30 410

Основе класичне археологије Грчке
04.06. у 12:00 410

Сви остали предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
04.06. у 14:00 кабинет 472

Сви остали предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
05.06. у 13:00 410

Сви предмети код др Перице Шпехара
31.05. у 09:30 401

Сви предмети код др Дејана Радичевића
03.06. у 09:30 410

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
31.05. у 15:00 101 и 103

Египат: увод у археологију династичког периода
01.06. у 14:00 410

Материјална култура и промене у друштву династичког Египта
02.06. у 12:00 410

Сви изборни предмети код др Милене Гошић
01.06. у 14:00 410
↑↑↑