Археологија

РАСПОРЕД ИСПИТА
Јунски испитни рок

Одлука о испитном року

  • пријава испита: од 14. до 30.05. 2018.
  • уплата најкасније до: 25.05. 2018.
  • провера услова и приговори: 31.05. 2018.
  • испити: од 04. до 13.06. 2018.




Предмети са одељења
Археологија и псеудоархеологија
04.06. 10:00 410

Хералдика
04.06. 10:00 410

Увод у студије археологије (по старом програму,до 2006. године)
13.06. 10:00 кабинет 468

Увод у студије археологије (уписани од 2006. године)
13.06. 12:00 кабинет 468

Археологија и социјална антропологија
13.06. 10:00 кабинет 468

Археологија између природе и културе
12.06. 15:00 410

Социјална антропологија за археологе
13.06. 14:00 412

Палеодемографија (др Марко Порчић)
06.06. 17:00 410

Археологија животне средине-др Марко Порчић
06.06. 17:00 410

Научни метод у археологији са основама статистике
05.06. 17:00 106

Сви изборни предмети код др Весне Димитријевић и др Соње Богдановић
12.06. 13:00 412

Археологија животне средине-др Весна Димитријевић
12.06. 13:00 412

Археозоологија
12.06. 11:00 410

Сви предмети код др Софије Стефановић
05.06. 10:00 410

Методологија археолошких истраживања 2 (др Ненад Тасић)
08.06. 12:00 410

Остали предмети код др Ненада Тасића
08.06. 12:00 кабинет 465

Методологија археолошких истраживања 1 (др Јасна Вуковић)
04.06. 11:00 410

Археологија Америчког југозапада
04.06. 11:00 410

Археологија у пракси (уписивање у индекс да су обавезе испуњене)
04.06. 12:00 кабинет 465

Остали предмети код др Јасне Вуковић
04.06. 12:00 кабинет 465

Археологија палеолита и мезолита
09.06.(субота) 09:00 410

Остали предмети код др Душана Михаиловића
09.06.(субота) 10:00 кабинет 467

Археологија неолита
11.06. 10:00 410

Остали предмети код др Бобана Трипковића
11.06. 11:00 кабинет 466

Сви предмети код др Марије Љуштине
04.06. 09:00 кабинет 471

Класична археологија Грчке:историја дисиплине
07.06. 18:00 410

Основе класичне археологије Грчке
07.06. 18:00 410

Класична археологија: хронологија и стил
07.06. 18:00 410

Сви остали предмети код др Сташе Бабић и др Зорице Кузмановић
13.06. 12:00 кабинет 472

Сви предмети код др Мирослава Вујовића и др Јелене Цвијетић
06.06. 12:00 410

Сви предмети код др Михаила Милинковића, др Дејана Радичевића и др Перице Шпехара
11.06. 09:30 412

Сви предмети код др Бранислава Анђелковића
11.06. 12:00 410

Сви изборни предмети код др Милене Гошић
11.06. 14:00 410

Египат: увод у археологију династичког периода
11.06. 14:00 410

Материјална култура и промене у друштву династичког Египта
08.06. 14:00 410

Остали изборни предмети код др Вере Васиљевић
08.06. 16:00 410



Страни језици и предмети Кабинета за стране језике
За распоред испита погледати страну Кабинета за стране језике
↑↑↑